Dieta bez glutenu — czy można zapoznać się z menu firmy cateringowej?

Dieta bez glutenu jest obecnie jedną z najczęściej poszukiwanych diet. Okazuje się, że korzystają z niej nie tylko osoby, które mają uczulenie na gluten, ale także te, które chcą wyjątkowo zdrowo się odżywiać. Tak, mówi się, że dieta bezglutenowa to obecnie panujący trend, jednak prawda jest taka, że niektórym osobom wspomniany składnik naprawdę szkodzi. Niemniej jednak na rynku można spotkać jeszcze kilka innych rodzajów diet, które równie chętnie, co dieta bezglutenowa są oferowane klientom przez firmy cateringowe. A jeśli o nich mowa — na rynku istnieje ich wiele i pojawiają się coraz nowsze. Jak zatem sprawdzić, czy oferowane przez nie menu przypadnie nam do gustu? Mamy na to sposób. 

Menu na kilka dni

Aby przyciągnąć uwagę klientów, wiele firm cateringowych przedstawia na swoich stronach www przykładowy jadłospis na kilka dni. Dzięki temu można zobaczyć, jakie produkty oferuje dana firma. Rozwiązanie to pozwala zastanowić się nad tym, czy oferowane posiłki będą nam smakowały, czy jednak znajdą się w nich elementy, które w 100% nie przypadną nam do gustu. 

Jeżeli jednak sam opis jadłospisu nic nam nie mówi, warto zapisać się na dzień testowy, który oferuje wiele podmiotów. Takie rozwiązanie sprawia, że na własnej skórze można poczuć smak potraw zdecydować, czy oferowane przez dany podmiot smaki nam odpowiadają. W tym wypadku warto zdecydować się na kilkudniowe testy, które pozwolą sprawdzić ofertę posiłków. Przetestowanie w ten sposób kilku firm z pewnością pozwoli wybrać faworyta. 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *